FAQ – Najczęściej zadawane pytania

powrót do strony głównej

Na czym polega Program Partnerski PROFI CREDIT?

W Programie Partnerskim PROFI CREDIT zarabia się poprzez promowanie oferty PROFI CREDIT za pośrednictwem serwisów www, sklepów internetowych, wyszukiwarek, a także przesyłając dane potencjalnych klientów, w przypadku działalności agencyjnej.

Jakie dokładnie produkty oferuje PROFI CREDIT?

Aktualna oferta PROFI CREDIT znajduje się pod następującym linkiem: https://proficredit.pl/

Czy za rejestrację w Programie Partnerskim są pobierane jakiekolwiek opłaty?

Nie. Program Partnerski PROFI CREDIT jest bezpłatny. Nie są pobierane jakiekolwiek opłaty za rejestrację, ani za utrzymanie konta Partnera.

Kto może być Partnerem?

Partnerem w Programie Partnerskim PROFI CREDIT może zostać praktycznie każda osoba prowadząca działalność gospodarczą.

Jak zostać Partnerem?

Aby zostać Partnerem należy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie Programu Partnerskiego. System wygeneruje dla Ciebie umowę wraz z załącznikami, którą wyślemy do Ciebie na adres e-mail. Twoje konto zostanie aktywowane niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie podpisanych dokumentów.

Czy muszę podpisać umowę?

Tak. Udział w Programie Partnerskim musi być poprzedzony podpisaniem stosownej umowy. Umowa zostanie wygenerowana automatycznie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i przesłana na Twój adres e-mail.

Na jakich stronach internetowych nie mogę zamieszczać materiałów reklamowych?

Materiałów reklamowych nie możesz publikować na stronach, które naruszają przepisy prawa, jak również na takich, które mogłyby narazić na uszczerbek wizerunek PROFI CREDIT. Publikując materiały reklamowe na swoich stronach internetowych jesteś zobowiązany dbać o dobry wizerunek Spółki.

Kogo dane mogę przekazać do kontaktu jako Partner?

Partner może przekazywać dane kontaktowe wszystkich osób zainteresowanych ofertą produktową PROFI CREDIT, pod warunkiem, że uzyskał od nich zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dołącz do Programu Partnerskiego
PROFI CREDIT
i zacznij zarabiać już dziś!