801 700 999*

33 499 60 00**

* opłata za połączenie wg taryfy operatora


FAQ - Najczęściej zadawanie pytania


 1. Na czym polega Program Partnerski PROFI CREDIT?
  W Programie Partnerskim PROFI CREDIT zarabia się na sprzedaży produktów Spółki – pożyczek gotówkowych za pośrednictwem serwisów www, sklepów internetowych oraz wyszukiwarek.
 2. Jakiej dokładnie pożyczki mogę sprzedawać w ramach Programu Partnerskiego?
  Aktualna szczegółowa oferta PROFI CREDIT znajduje się pod następującym linkiem:
  http://proficredit.pl/
 3. Czy za rejestrację w Programie Partnerskim są pobierane jakiekolwiek opłaty?
  Nie. Program Partnerski PROFI CREDIT jest bezpłatny. Nie są pobierane jakiekolwiek opłaty za rejestrację, ani za utrzymanie konta Partnera.
 4. Kto może być Partnerem?
  Partnerem w Programie Partnerskim PROFI CREDIT może zostać praktycznie każda osoba, niezależnie od tego czy prowadzi, czy nie prowadzi działalności gospodarczej.
 5. Ile wynosi obowiązująca w ramach Programu Partnerskiego stawka prowizyjna?
  Stawka prowizyjna to 60 zł brutto za każdy wniosek o udzielenie pożyczki spisany z klientem przez agenta telefonicznego PROFI CREDIT
 6. Jak zostać Partnerem?
  Aby zostać Partnerem należy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie Program Partnerskiego. System wygeneruje dla Ciebie umowę wraz z załącznikami, którą wyślemy do Ciebie pocztą. Twoje konto zostanie aktywowane niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie podpisanych dokumentów.
 7. Czy muszę podpisać umowę?
  Tak. Udział w Programie Partnerskim musi być poprzedzony podpisaniem stosownej umowy. Umowa zostanie wygenerowana automatycznie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i przesłana pocztą tradycyjną na Twój adres.
 8. Na jakich stronach internetowych nie mogę zamieszczać materiałów reklamowych?
  Materiałów reklamowych nie możesz publikować na stronach, które naruszają przepisy prawa, jak również na takich, które mogłyby narazić na uszczerbek wizerunek PROFI CREDIT. Publikując materiały reklamowe na swoich stronach internetowych jesteś zobowiązany dbać o dobry wizerunek Spółki.